O autorze
Od zawsze byłem wizjonerem i marzycielem. Pewnego dnia zapragnąłem opuścić krainę, w której mieszkałem przez większość część swojego życia. Tą krainą był mój tapczan a ja byłem osowiałym przedstawicielem klasy siedzącego trybu życia. Najpierw stałem się początkującym biegaczem, potem blogerem a następnie maratończykiem i propagatorem biegania.

Dziś jestem już głęboko przekonany i podpisuję się pod tym całym sercem, że każdy człowiek posiada w sobie olbrzymi potencjał, który może przebudzić w każdym momencie swojego życia. Obudziłem go dzięki bieganiu, pisaniu i czytaniu wartościowych książek. Siła ta otworzyła mi bramę do nowej drogi życia zwanej pasją.

kalejdoskopbiegacza.blogspot.com

Satyrykon polityczny: Seks, władza, pieniądze i historia "maderowego łoża"

Zdrada, cudzołóstwo i małżeńskie wiarołomstwo jest stare jak świat. Niewierność to sprzeniewierzenie małżeńskich oraz partnerskich ślubowań i przyrzeczeń. Władza to populacja plutokratów, która od dawien dawna wiedzie prym wśród seksualnych skandali, łóżkowych afer oraz obyczajowych blamaży i kompromitacji.Podobno nic nie ma takiego magnetyzmu jak władza. A władza zawsze kochała seks. Dzieje świata, to historia władzy, która zawsze przeplatała się z licznymi romansami, intrygami i obyczajowymi incydentami.

Skojarzenie władzy z seksem jest stare jak świat. Romanse, zdrady i epizody obyczajowe zaliczyło wielu znanych prezydentów (Kennedy, Clinton, Mitterrand, Sarkozy).

Wagina żądzi światem

Kobiety romansując lub wchodząc w związki z prominentnymi politykami wywierały wielki wpływ na kierunki polityki a nawet losy świata. Kochanki, utrzymanki i powiernice wpływały na losy i dzieje całych społeczeństw. Przykładem jest chociażby Nadieżda Krupska sekretarka a potem żona Lenina. Jest uznawana za współorganizatorkę i cichą inspiratorkę rewolucji październikowej.

Kolejnym przykładem jest aktorka teatralna Evita Peron. Początkowo była kochanką prezydenta Argentyny Juana Perona a potem został jego drugą żoną. Kreowała kampanie polityczne swojego męża, wyznaczała kierunki jego działań, tworzyła populistyczne przemówienia, nawoływała biednych do buntów społecznych a później utworzyła największą partię polityczną w Argentynie i wpływała na politykę całego państwa.

No cóż, mimo, że hierarchowie polityczni byli niekiedy głowami państw lub głowami partii to jednak waginy były ich szyjami, które kręciły plutokratami w kierunku jaki obierała kobieta.

Seksapil to wasza broń kobieca

Aktorka Megan Fox w wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan stwierdziła w sposób śmiały i odważny, że sekretną bronią każdej kobiety jest jej wagina. Bez ogródek dodała też, że kobiety rządzą światem właśnie za sprawą tej mistycznej przestrzeni, która znajduje się między nogami.


Historyczne dzieje świata od pradawnych czasów były uzależnione od waginy i penisa. Przemysław Słowiński w książce "Dyktatorzy i ich kobiety. Seks, władza i pieniądze" prezentuje wpływowych polityków, którzy częstokroć oddawali stery i ogromne wpływy swoim kochankom.

Niejedne skrzypiące łoże skrywa wiele tajemnic poliszynela. Wybryki i ekscesy na tych posłaniach powodowały, że kobiety wielokrotnie pociągały za sznurki i kreowały dzieje a nawet wyznaczały nowe kierunki i losy państw.


Domniemania o maderowym łożu

Być może najważniejszą nowoczesną polską tajemnicą i swoistą enigmą jest kwestia czy w ogóle skrzypiało a jeśli tak to jak skrzypiało sylwestrowe łoże na portugalskiej wyspie Maderze ?

Maderowe łoże to niejasne i zagadkowe domysły na które być może nigdy nie uzyskamy odpowiedzi. A przyszłość polskiej opozycji wywoła w społeczeństwie wiele spekulacji, hipotez i przypuszczeń o tym jak głośno trzeszczały sprężyny podczas sylwestrowej nocy.
Kto wie czy na tym materacu nie zapadała przyszłość nowoczesnej polskiej demokracji ?

Apeluję jednak o nierozwiązywania tajemnic portugalskiego materaca. Pozwólmy by tajemnice alkowy były nieodgadnięte i niezagłębione. W końcu łóżkowe tajemnice winny nimi pozostać na wszechczasy.

Na zakończenie zachęcam do odwiedzenia i obejrzenia opublikowanej na łamach serwisu YouTube, krótkiej sceny z kabaretu Hrabi. Scena porusza w satyryczny sposób temat domniemanej zdrady.Źródło: YouTube/KABARECIARZE
Trwa ładowanie komentarzy...